Polary firmowe logo

Odzież robocza - oferta

Zamówienia

Zamów wycenę!

(termin dostawy, hafty)

Administratorem danych osobowych jest firma P.P.U.H. Ultrek z siedzibą w Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna - Zdrój. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

Wyślij projekt do wyceny

Na potrzeby naszych Klientów przygotowujemy indywidualne projekty odzieży reklamowej lub proponujemy gotowe i sprawdzone modele z naszego katalogu. Oferujemy kompletną pomoc w wyborze dzianin i atrakcyjnych zestawów kolorystycznych, doradzamy optymalne rozmiary haftu oraz jego umiejscowienie.

Z racji wieloletniego doświadczenia w produkcji profesjonalnej odzieży polarowej na potrzeby firm i instytucji posiadamy olbrzymią wiedzę na temat możliwości skutecznego wykorzystania takiej odzieży. Podpowiemy jak uzyskać najlepsze efekty reklamowe poprzez polarową odzież reklamową. Doradzimy jak skutecznie promować firmę przez polary z haftowanym logo, pomożemy również wybrać optymalne rozwiązania marketingowe z wykorzystaniem odzieży naszej produkcji.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi bardzo trwałe polary z dzianiny Polartec.

Projekt i wycena

Do sporządzenia wyceny potencjalnego zamówienia potrzebujemy kilku niezbędnych danych, które wpływają na koszt pojedynczej bluzy (kurtki, kamizelki) polarowej. W zapytaniu o wycenę proszę podać:

  • ilość sztuk,
  • kolor lub zestaw kolorystyczny,
  • proponowany termin realizacji.

Do zapytania o wycenę należy również dołączyć plik graficzny zawierający logo oraz informację o wymiarach haftu na polarze.

W ciągu 24 godzin od przesłania takiego zapytania otrzymają Państwo odpowiedź zawierającą koszt jednej sztuki, koszt całego zamówienia, czas realizacji, proponowane formy transportu oraz sposób płatności. Wycena taka dotyczy wyłącznie modeli z naszego aktualnego katalogu. Termin 24-godzinny nie dotyczy wyceny indywidualnych projektów. Do większych zamówień istnieje możliwość wykonania wzorcowego modelu.

Realizacja

Na podstawie danych przesłanych przez Klienta oraz na podstawie późniejszych wspólnych ustaleń precyzujących zamówienie, firma Ultrek przygotowuje projekt polaru reklamowego oraz jego szczegółową wycenę. Po akceptacji projektu oraz ustaleniu terminu jego realizacji przystępujemy do szycia polarów. Warunkiem rozpoczęcia prac jest wpłacenie przez Klienta 25% wartości zamawianej odzieży.

Zapraszamy!

Zaufali nam

P.P.U.H. Ultrek
Urszula Łomnicka-Bołoz
Łomnica Zdrój 404
33-350 Piwniczna - Zdrój

NIP: 734-119-36-01
REGON: 490119980

tel.: 502 468 561
tel.: 18 446 40 15
fax: 18 446 40 15

Copyright $copy; Polary z nadrukiem | Polary z haftem | Polary z logo firmy| Bluzy firmowe

Zadzwoń: +48 502 468 561