Polary firmowe logo

Odzież robocza - oferta

Tkaniny i dodatki – Polartec

Do produkcji odzieży wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały i dodatki, szyjemy na profesjonalnych maszynach szwalniczych. Polary polartec oferowane w ramach projektu polary-firmowe.pl szyjemy gównie z dzianiny Polartec® Thermal Pro® i Polartec® 300 Series®. Odzież zaopatrzona jest w zamki YKK®, natomiast nici dostarcza firma Coats®.

Amerykańska firma Polartec® LLC jest liderem jeżeli chodzi o zaawansowane rozwiązania technologiczne w branży tekstylnej. W roku 2021 minęło 40 lat od narodzin polaru (tkanina firmy tekstylnej Malden Mills — znanej dzisiaj jako Polartec). Polary z dzianiny Polartec® wyróżniają się przede wszystkim ogromną trwałością oraz doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi i przepuszczalnością powietrza. Jedną z wielu zalet tej dzianiny jest również niewielka waga

Jesteśmy licencjonowanym producentem odzieży polarowej z dzianin Polartec®!

Znakomita jakość i trwałość marki Polartec wyróżnia ją w świecie aktywnej odzieży outdoorowej. Współpracujemy już wspólnie od ponad 30 lat! Jeżeli chcesz zobaczyć na żywo odzież z tkaniny Polartec zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego – Łomnica Zdrój 404, 33-350 Piwniczna – Zdrój.

polary polartec w sklepie stacjonarnym Ultrek

POLARTEC® Thermal Pro®

POLARTEC® Thermal Pro® to grupa dzianin o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia znakomitą izolację termiczną przy niewielkiej wadze własnej. Jej cechy to doskonała oddychalność i wyjątkowa trwałość. Nie pilinguje się i szybko schnie. To dzianina najbardziej zaawansowana technologicznie.

czytaj dalej

POLARTEC® 300 Series

Classic 300

POLARTEC® 300 Series to najgrubsza i zarazem najcieplejsza odmiana dzianiny POLARTEC®, szczególnie przydatna dla aktywności ruchowej w niskich temperaturach. Trwała, lekka, termowentylacyjna. Znana
i popularna na całym świecie od blisko trzech dekad.

czytaj dalej

POLARTEC® 100 Series

Polartec 100

Jest to najcieńsza i najlżejsza z serii dzianin POLARTEC® Classics, przeznaczona dla odzieży pierwszej warstwy izolacyjnej. Posiada zdolność odprowadzania wilgoci od ciała, rozprowadza ją na zewnętrznej powierzchni, dzięki czemu błyskawicznie schnie. Dzianina ta jest termowentylacyjna, odporna na wielokrotne pranie mechaniczne oraz nie pilinguje się.

czytaj dalej

POLARTEC® WINDBLOC®

Logo Windbloc

POLARTEC® WINDBLOC® to trójwarstwowa konstrukcja, która łączy ciepło klasycznej dzianiny Polartec z membraną poliuretanową zapewniając 100% ochronę przed wiatrem. Miękka wewnętrzna warstwa przejmuje parę wydzielaną przez ciało i odprowadza ją na zewnątrz, membrana zatrzymuje wiatr i wodę, a impregnowana zewnętrzna powierzchnia powstrzymuje deszcz i śnieg. Dzięki tym właściwościom eliminowana jest potrzeba stosowania dodatkowej warstwy odzieży ochronnej.

czytaj dalej

POLARTEC® Power Stretch®

Logo Powerstretch

POLARTEC® Power Stretch® to bardzo elastyczna dzianina, której budowę cechują dwie unikalne powierzchnie: na zewnątrz warstwa odporna na wiatr i przetarcie, wewnątrz utrzymująca suchy, ciepły i komfortowy mikroklimat. Dzięki tym właściwościom, odzież uszyta z tego materiału jest idealna dla wszystkich miłośników sportów i ruchowej aktywności, wszędzie gdzie wymagana jest duża wytrzymałość, odporność na ścieranie, szybkie odprowadzenie wilgoci i swoboda ruchu.

czytaj dalej

Pontetorto® Soft Shell®

Pontetorto Soft

Odzież z materiału soft shell zaleca się stosować w zmiennych warunkach pogodowych. Chroni przed wiatrem, chłodem i wilgocią. Para wodna wytwarzana podczas pocenia się organizmu, jest wydalana na zewnątrz, natomiast wilgoć z zewnątrz nie jest wpuszczana do środka. Soft-shell jest bardzo praktyczny, przy okazji jest trwały i łatwy w użytkowaniu.

Pontetorto® Tecnostretch®

Pontetorto Tecnostretch

Pontetorto® Tecnostretch® to bardzo elastyczna dzianina idealna dla wewnętrznej lub środkowej warstwy odzieży. Gładka zewnętrzna powierzchnia jest odporna na złe warunki atmosferyczne, natomiast delikatna wewnętrzna jest przyjazna dla skóry oraz zapewnia znakomite warunki izolacyjne odprowadzając wilgoć na zewnątrz.

Pontetorto® No-Wind®

Pontetorto Nowind

Pontetorto® No-Wind® to średniej grubości polar włoskiej firmy PONTETORTO, dzięki wewnętrznej membranie poliuretanowej nieprzewiewny i nieprzemakalny. Pozwala skórze swobodnie oddychać jednocześnie znakomicie chroniąc ją przed ubytkiem ciepła.

Zaufali nam

P.P.U.H. Ultrek
Urszula Łomnicka-Bołoz
Łomnica Zdrój 404
33-350 Piwniczna - Zdrój

NIP: 734-119-36-01
REGON: 490119980

tel.: 502 468 561
tel.: 18 446 40 15
fax: 18 446 40 15

Copyright $copy; Polary z nadrukiem | Polary z haftem | Polary z logo firmy| Bluzy firmowe

Zadzwoń: +48 502 468 561