Polary firmowe logo

Odzież robocza - oferta

Opcja premium dla wymagających Klientów – Polartec®

Polartec® poza wysokim poziomem estetyki i solidną ochroną termiczną zapewnia pracownikom komfort termowentylacji (niezbędny w przypadku pracy fizycznej) oraz ochronę antyalergiczną. Jest to bezpieczny wybór dla wymagających klientów – Polartec® należy do najlepszych gatunkowo polarów na świecie.

Funkcje praktyczne

Polar jest wyjątkowo łatwy w utrzymaniu, nie zmusza użytkownika do stosowania specjalnych metod czyszczenia i konserwacji. Nie wymaga prasowania, kosztownego prania w pralni chemicznej, nie blaknie.

Co to znaczy, że polar oddycha?

Według prestiżowego magazynu TIMES tkaniny Polartec® to jeden z najważniejszych wynalazków XX wieku. Posiadają one unikalną strukturę, umożliwiającą odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Z jednej strony gwarantują zatem skuteczną ochronę termiczną, a z drugiej – umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza przy ciele i utrzymanie stałego mikroklimatu przy powierzchni skóry.

Użytkownik dobrego polaru nawet gdy się poci, nie odczuwa dyskomfortu, ponieważ nadmiar wilgoci natychmiast odparowuje za zewnątrz. Odzież polarowa z tkanin Polartec® ogranicza również do minimum powstawanie oraz przyjmowanie nieprzyjemnych zapachów.

Ochrona antyalergiczna

Jak pokazują najnowsze badania, ponad 50% polskiego społeczeństwa zmaga się z alergiami, z czego połowa ma stałe lub doraźne problemy skórne na tle alergicznym. Polartec® jest miękkim i wyjątkowo delikatnym materiałem, który nie wywołuje podrażnień skóry ani nie uczula.

Zaufali nam

P.P.U.H. Ultrek
Urszula Łomnicka-Bołoz
Łomnica Zdrój 404
33-350 Piwniczna - Zdrój

NIP: 734-119-36-01
REGON: 490119980

tel.: 502 468 561
tel.: 18 446 40 15
fax: 18 446 40 15

Copyright $copy; Polary z nadrukiem | Polary z haftem | Polary z logo firmy| Bluzy firmowe

Zadzwoń: +48 502 468 561