Polary firmowe logo

Odzież robocza - oferta

Co musisz wiedzieć, zanim zamówisz polary z nadrukiem dla firmy?

Odzież reklamowa – wprowadzenie

W sieci i w księgarniach można znaleźć wiele wskazówek oraz porad związanych z różnymi narzędziami marketingu. Ale temat odzieży reklamowej nie doczekał się wcześniej solidnego opracowania w formie raportów czy książek. Być może intuicja podpowiada Ci, że bluzy lub koszulki reklamowe mają potencjał promocyjny, ale potrzebujesz potwierdzenia i konkretnych wskazówek.

Na ogół odzież reklamową kupuje się bez przygotowania strategii reklamowej i w większości przypadków bez wcześniejszej analizy rynku oraz niezbędnej kalkulacji. Nie mierzy się skuteczności wcześniej stosowanej odzieży reklamowej, nie testuje się dostępnych wariantów materiałowych i kolorystycznych. Firmy nie prowadzą systematycznej obserwacji efektów korzystania z takich gadżetów, nie korygują również nieskutecznych kierunków promocji. Odzież reklamowa dla firm – zwłaszcza w postaci polarów z nadrukiem – ma olbrzymi potencjał, ale w przypadku większości przedsiębiorstw jest on niewykorzystany.

Z naszego poradnika dowiesz się:

  • jak rozpoznać, czy odzież reklamowa jest dobrej jakości?
  • jak uniknąć błędów, popełnianych przez niemal wszystkie firmy?
  • jak sprawić, by pracownicy naprawdę korzystali z firmowej odzieży?
  • jak zwiększyć zasięg i skuteczność tej formy reklamy?

W poradniku koncentrujemy się głównie na polarach z logo firmy, ponieważ mogą być one użytkowane przez większą część roku. Zwracamy uwagę jednak także na inne ciekawe warianty odzieży reklamowej.

Po przeczytaniu poradnika będziesz podejmował trafne decyzje, Twoje kampanie reklamowe będą skuteczniejsze, a rozpoznawalność Twojej marki wyraźnie wzrośnie. Usystematyzujesz swoją wiedzę na temat odzieży reklamowej. Przeprowadzisz także miarodajną kalkulację wydatków i korzyści.

Wiedza zgromadzona w poradniku to efekt osiemnastoletniej praktyki oraz doświadczeń i relacji naszych klientów. Firmy, które zgłaszały się do nas, często opowiadały o popełnionych (często kosztownych) błędach. Dzięki poradnikowi Ty możesz ich uniknąć i od razu obrać prostą, skuteczną drogę do celu.

Zaufali nam

P.P.U.H. Ultrek
Urszula Łomnicka-Bołoz
Łomnica Zdrój 404
33-350 Piwniczna - Zdrój

NIP: 734-119-36-01
REGON: 490119980

tel.: 502 468 561
tel.: 18 446 40 15
fax: 18 446 40 15

Copyright $copy; Polary z nadrukiem | Polary z haftem | Polary z logo firmy| Bluzy firmowe

Zadzwoń: +48 502 468 561