Polary firmowe logo

Odzież robocza - oferta

Bluzy z nadrukiem a wizerunek firmy w oczach klientów i pracowników

Metody kształtowania wizerunku

Na pozytywny wizerunek marki pracujesz latami. Jeżeli zakupisz estetyczną i trwałą odzież polarową, to pozytywny obraz pracowników Twojej firmy będzie utrwalał się stopniowo z sezonu na sezon. Wyróżnisz się spośród konkurencji, a z czasem zauważysz wymierne zyski finansowe. Im trwalszy polar, tym dłużej będzie pracował na Twoją korzyść.

W branży bluz polarowych dla firm widać ten efekt jak na dłoni. Firmy kupują odzież z materiałów Polartec®, bo to przekłada się na pozytywną reakcję potencjalnych klientów. Najczęściej spotykane opinie: „mają dobre ciuchy – są profesjonalistami”, „są dobrzy i dobrze zarabiają, kupują więc dobrą odzież”.

Jakość odzieży a nastawienie pracowników

Pracownikom nie możesz nakazać noszenia odzieży reklamowej po pracy. Musisz zatem wybrać bluzy polarowe takiej jakości, żeby użytkownicy wkładali je niemal przy każdym wyjściu z domu. Noszenie firmowych polarów stanie się naturalne tylko wtedy, gdy będą uszyte profesjonalnie, ze sprawdzonych materiałów i z gustownie dobranym haftem. W przeciwnym razie w zespole może pojawić się opór nawet przed korzystaniem z odzieży firmowej w godzinach pracy.

„Jak Cię widzą, tak Cię piszą”

Badania naukowe dowodzą, że człowiek przekazuje dobrą opinię o firmie lub produkcie 4 kolejnym osobom, a gdy jest niezadowolony, to powie o tym aż 11 osobom.

Jakie skutki może mieć ubranie pracowników w odzież wątpliwej jakości i kiepskiej estetycznie?

Stare i mądre przysłowie mówi: „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Odzież firmowa może w znacznym stopniu wpływać na wizerunek firmy, dlatego decyzję należy podejmować bardzo rozważnie. Zakup polarów w „wersji ekonomicznej” może być początkiem kłopotów wizerunkowych Twojej firmy. Jeżeli nie chcesz ryzykować, inwestuj wyłącznie w solidne polary z nadrukiem. Dzięki takiej odzieży Twoja firma będzie pozytywnie postrzegana przez współpracowników oraz aktualnych i potencjalnych klientów.

Zaufali nam

P.P.U.H. Ultrek
Urszula Łomnicka-Bołoz
Łomnica Zdrój 404
33-350 Piwniczna - Zdrój

NIP: 734-119-36-01
REGON: 490119980

tel.: 502 468 561
tel.: 18 446 40 15
fax: 18 446 40 15

Copyright $copy; Polary z nadrukiem | Polary z haftem | Polary z logo firmy| Bluzy firmowe

Zadzwoń: +48 502 468 561