Polary firmowe

Polary firmowe logo

Polary robocze – trwała i komfortowa odzież dla pracowników

Polar, a zasadzie Polartec®, to dzianina wykonana z polietylenu, a ściśle biorąc politereftalanu etylenu, znanego powszechnie pod nazwą PET. Polar to prawie idealny materiał do produkcji odzieży, ale także czapek, szalików, rękawic, a nawet pościeli, koców i śpiworów. Pojedyncze włókno polaru to miniaturowej średnicy rurka wypełniona powietrzem, dzięki czemu wykonana z niego dzianina posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne, zbliżone do wełny lub puchu. Jednak w odróżnieniu od tych materiałów, polar nie traci tych właściwości w przypadku zamoczenia. Podobnie jak polietylen, z którego jest wykonany, polar posiada właściwości hydrofobowe, co oznacza, że nie tylko nie wchłania wody, ale umożliwia też odparowanie potu. Polar skutecznie utrzymuje naturalną temperaturę nawet w ekstremalnych warunkach, a w dodatku reaguje na zmiany temperatury i wilgotności, co ma duży wpływ na komfort noszenia. Dzianina polarowa jest bardzo lekka i elastyczna, ale nie odkształca się. Jest też odporna na gniecenie i ścieranie, a w dodatku dość trudno ulega zabrudzeniu. Polar dobrze się układa, ale nie przylega do ciała i nie elektryzuje się. Bardzo istotną cechą polaru jest to, nie przyjmuje on zapachów z otoczenia. Polar jest bardzo łatwy w konserwacji: łatwo się pierze w pralce, nie odbarwia, a odpowiednio prany nie kurczy się i nie mechaci, szybko wysycha i nie wymaga prasowania.

Polary robocze

Dla wielu z nas, szczególnie starszych wiekiem, odzież robocza kojarzy się z mało praktycznym i średnio wygodnym uniformem, w dodatku w nieciekawym fasonie i kolorze. Drelichowy, sztywny kombinezon, bluza ze spodniami z klapą lub fartuch to pierwsze skojarzenia jakie nasuwają się na myśl o odzieży roboczej. Na szczęście to już przeszłość, bo współczesna odzież robocza daleko odbiega od tych wyobrażeń, nawet jeśli jednocześnie pełni funkcję odzieży ochronnej wymaganej w szczególnie trudnych warunkach np. w kontakcie z farbami, olejami, środkami chemicznymi, czy różnymi odpryskami, albo ostrymi lub wirującymi elementami.

Polar stanowi doskonały materiał na odzież roboczą, której głównym zadaniem będzie zapewnienie komfortu termicznego. Polary robocze z pewnością sprawdzą się w pracy na otwartej przestrzeni, różnego rodzaju półotwartych obiektach, a także w magazynach, szczególnie tych, gdzie utrzymywana jest stała, niska temperatura przez cały rok.

polary męskie bluzy

Polary robocze zapewniają na zewnątrz nie tylko komfort termiczny, ale skutecznie chronią przed wiatrem, a nawet niewielkimi opadami śniegu lub deszczu. Nawet gruby polar zapewnia swobodę ruchów i dobrą wentylację

Strój roboczy, czy strój firmowy

Ciepły i wygodny, a jednocześnie dobrze dopasowujący się do ciała polar nadaje się na odzież przeznaczoną nie tylko prac fizycznych. Polar z nadrukiem to ubiór przydatny dla każdego pracownika w biurze, serwisie niezależnie od płci i wieku. Bogata gama kolorów, wzorów i fasonów odzieży polarowej oraz możliwość umieszczania na niej haftów i nadruków sprawia, że polary mogą pełnić nie tylko rolę stroju roboczego, ale także stroju firmowego. Możliwość wykorzystania zróżnicowanej kolorystyki i wzornictwa odzieży w zależności od działu, czy płci pracowników sprawia, że mimo uniformizacji łatwo o zachowanie pewnej, niewielkiej różnorodności stroju firmowego w budowaniu lepszego wizerunku firmy.

Kurtki z polaru

Ciepła kurtka z grubego polaru przyda się szczególnie w okresie zimowym. Nie straszny w niej mróz, śnieg i wiatr. Dopinany kaptur, kołnierz lub stójka zapinane wysoko pod szyją oraz ściągacze przy rękawach i na dole kurtki dodatkowo zabezpieczają przed utratą ciepła i wdzieraniem się podmuchów wiatru pod ubranie.

Nieco cieńsze kurtki doskonale sprawdzą się w chłodne i dżdżyste dni w ciągu całego roku oraz w chłodniejszych pomieszczeniach. Dla lepszej ochrony przed deszczem mogą posiadać dodatkowe, wodoodporne wstawki na karku i ramionach. Nawet, gdy praca wiąże się częstym opuszczaniem pomieszczeń i wychodzeniem na zewnątrz np. w magazynach i hangarach, nie ma konieczności ciągłego zakładania i zdejmowania odzieży z polaru

Ciepła, wygodna i modna kurtka z polaru sprawdzi się nie tylko jako strój roboczy. To także doskonałe okrycie wierzchnie noszone na co dzień.

Bluzy z polaru

Bluzy to chyba najbardziej popularny, a jednocześnie najbardziej zróżnicowany rodzaj odzieży z polaru. Bluzy mogą być jednokolorowe lub posiadać wstawki w innych kolorach, posiadać kieszenie, stójki i kołnierze. Mogą być luźniejsze i bardziej dopasowane do ciała, ze stoperami, czy ściągaczami lub bez.

Wykonane z różnej grubości polaru, od bardzo cienkiego i delikatnego mikropolaru, po najgrubszy i najmocniejszy polar sprawdzają się zarówno jako odzież wierzchnia, jak również jako odzież wkładana pod kurtkę. Bluzy polarowe damskie oraz bluzy polarowe męskie można nosić przez cały rok w pomieszczeniach i na zewnątrz, zarówno w pracy, jak w domu i na ulicy.

Lekki polar damski 2 - zestaw

W dodatku bluzy wykonane z polaru mogą stanowić nie tylko strój firmowy, ale także atrakcyjny gadżet dla klientów.

Polarowe kamizelki i bezrękawniki

Pewną odmianę w odzieży polarowej stanowią kamizelki i bezrękawniki. Dobrze dopasowane, ściśle przylegające do ciała kamizelki i bezrękawniki powinny cieszyć się szczególnym uznaniem wśród pań. Ta podkreślająca figurę i zapewniająca komfort termiczny ciała odzież zapewnia nie tylko maksymalną swobodę ruchu rąk, ale umożliwia wprowadzenie do ubioru drobnych, indywidualnych akcentów, jak widoczne rękawy bluzki, czy koszuli.

Zaufali nam

P.P.U.H. Ultrek
Urszula Łomnicka-Bołoz
Łomnica Zdrój 404
33-350 Piwniczna - Zdrój

NIP: 734-119-36-01
REGON: 490119980

tel.: 502 468 561
tel.: 18 446 40 15
fax: 18 446 40 15

Copyright $copy; Polary z nadrukiem | Polary z haftem | Polary z logo firmy| Bluzy firmowe

Zadzwoń: +48 502 468 561