Polary firmowe logo

Odzież robocza - oferta

Polary robocze – trwała i komfortowa odzież dla pracowników

Polar, a zasadzie Polartec®, to dzianina wykonana z polietylenu, a ściśle biorąc politereftalanu etylenu, znanego powszechnie pod nazwą PET. Polar to prawie idealny materiał do produkcji odzieży, ale także czapek, szalików, rękawic, a nawet pościeli, koców i śpiworów. Pojedyncze włókno polaru to miniaturowej średnicy rurka wypełniona powietrzem, dzięki czemu wykonana z niego dzianina posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne, zbliżone do wełny lub puchu. Jednak w odróżnieniu od tych materiałów, polar nie traci tych właściwości w przypadku zamoczenia. Podobnie jak polietylen, z którego jest wykonany, polar posiada właściwości hydrofobowe, co oznacza, że nie tylko nie wchłania wody, ale umożliwia też odparowanie potu. Polar skutecznie utrzymuje naturalną temperaturę nawet w ekstremalnych warunkach, a w dodatku reaguje na zmiany temperatury i wilgotności, co ma duży wpływ na komfort noszenia. Dzianina polarowa jest bardzo lekka i elastyczna, ale nie odkształca się. Jest też odporna na gniecenie i ścieranie, a w dodatku dość trudno ulega zabrudzeniu. Polar dobrze się układa, ale nie przylega do ciała i nie elektryzuje się. Bardzo istotną cechą polaru jest to, nie przyjmuje on zapachów z otoczenia. Polar jest bardzo łatwy w konserwacji: łatwo się pierze w pralce, nie odbarwia, a odpowiednio prany nie kurczy się i nie mechaci, szybko wysycha i nie wymaga prasowania.

Polary robocze

Dla wielu z nas, szczególnie starszych wiekiem, odzież robocza kojarzy się z mało praktycznym i średnio wygodnym uniformem, w dodatku w nieciekawym fasonie i kolorze. Drelichowy, sztywny kombinezon, bluza ze spodniami z klapą lub fartuch to pierwsze skojarzenia jakie nasuwają się na myśl o odzieży roboczej. Na szczęście to już przeszłość, bo współczesna odzież robocza daleko odbiega od tych wyobrażeń, nawet jeśli jednocześnie pełni funkcję odzieży ochronnej wymaganej w szczególnie trudnych warunkach np. w kontakcie z farbami, olejami, środkami chemicznymi, czy różnymi odpryskami, albo ostrymi lub wirującymi elementami.

Polar stanowi doskonały materiał na odzież roboczą, której głównym zadaniem będzie zapewnienie komfortu termicznego. Polary robocze z pewnością sprawdzą się w pracy na otwartej przestrzeni, różnego rodzaju półotwartych obiektach, a także w magazynach, szczególnie tych, gdzie utrzymywana jest stała, niska temperatura przez cały rok.

polary męskie bluzy

Polary robocze zapewniają na zewnątrz nie tylko komfort termiczny, ale skutecznie chronią przed wiatrem, a nawet niewielkimi opadami śniegu lub deszczu. Nawet gruby polar zapewnia swobodę ruchów i dobrą wentylację

Strój roboczy, czy strój firmowy

Ciepły i wygodny, a jednocześnie dobrze dopasowujący się do ciała polar nadaje się na odzież przeznaczoną nie tylko prac fizycznych. Polar z nadrukiem to ubiór przydatny dla każdego pracownika w biurze, serwisie niezależnie od płci i wieku. Bogata gama kolorów, wzorów i fasonów odzieży polarowej oraz możliwość umieszczania na niej haftów i nadruków sprawia, że polary mogą pełnić nie tylko rolę stroju roboczego, ale także stroju firmowego. Możliwość wykorzystania zróżnicowanej kolorystyki i wzornictwa odzieży w zależności od działu, czy płci pracowników sprawia, że mimo uniformizacji łatwo o zachowanie pewnej, niewielkiej różnorodności stroju firmowego w budowaniu lepszego wizerunku firmy.

Kurtki z polaru

Ciepła kurtka z grubego polaru przyda się szczególnie w okresie zimowym. Nie straszny w niej mróz, śnieg i wiatr. Dopinany kaptur, kołnierz lub stójka zapinane wysoko pod szyją oraz ściągacze przy rękawach i na dole kurtki dodatkowo zabezpieczają przed utratą ciepła i wdzieraniem się podmuchów wiatru pod ubranie.

Nieco cieńsze kurtki doskonale sprawdzą się w chłodne i dżdżyste dni w ciągu całego roku oraz w chłodniejszych pomieszczeniach. Dla lepszej ochrony przed deszczem mogą posiadać dodatkowe, wodoodporne wstawki na karku i ramionach. Nawet, gdy praca wiąże się częstym opuszczaniem pomieszczeń i wychodzeniem na zewnątrz np. w magazynach i hangarach, nie ma konieczności ciągłego zakładania i zdejmowania odzieży z polaru

Ciepła, wygodna i modna kurtka z polaru sprawdzi się nie tylko jako strój roboczy. To także doskonałe okrycie wierzchnie noszone na co dzień.

Bluzy z polaru

Bluzy to chyba najbardziej popularny, a jednocześnie najbardziej zróżnicowany rodzaj odzieży z polaru. Bluzy mogą być jednokolorowe lub posiadać wstawki w innych kolorach, posiadać kieszenie, stójki i kołnierze. Mogą być luźniejsze i bardziej dopasowane do ciała, ze stoperami, czy ściągaczami lub bez.

Wykonane z różnej grubości polaru, od bardzo cienkiego i delikatnego mikropolaru, po najgrubszy i najmocniejszy polar sprawdzają się zarówno jako odzież wierzchnia, jak również jako odzież wkładana pod kurtkę. Bluzy polarowe damskie oraz bluzy polarowe męskie można nosić przez cały rok w pomieszczeniach i na zewnątrz, zarówno w pracy, jak w domu i na ulicy.

Lekki polar damski 2 - zestaw

W dodatku bluzy wykonane z polaru mogą stanowić nie tylko strój firmowy, ale także atrakcyjny gadżet dla klientów.

Polarowe kamizelki i bezrękawniki

Pewną odmianę w odzieży polarowej stanowią kamizelki i bezrękawniki. Dobrze dopasowane, ściśle przylegające do ciała kamizelki i bezrękawniki powinny cieszyć się szczególnym uznaniem wśród pań. Ta podkreślająca figurę i zapewniająca komfort termiczny ciała odzież zapewnia nie tylko maksymalną swobodę ruchu rąk, ale umożliwia wprowadzenie do ubioru drobnych, indywidualnych akcentów, jak widoczne rękawy bluzki, czy koszuli.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Odzież robocza

Zaufali nam

P.P.U.H. Ultrek
Urszula Łomnicka-Bołoz
Łomnica Zdrój 404
33-350 Piwniczna - Zdrój

NIP: 734-119-36-01
REGON: 490119980

tel.: 502 468 561
tel.: 18 446 40 15
fax: 18 446 40 15

Copyright $copy; Polary z nadrukiem | Polary z haftem | Polary z logo firmy| Bluzy firmowe

Zadzwoń: +48 502 468 561