Polary firmowe logo

Odzież robocza - oferta

Odzież z logo firmy – idealny prezent świąteczny dla pracowników

Prezenty świąteczne dla pracowników to sposób na to, żeby wyrazić wdzięczność za ich pracę oraz docenić wysiłek wkładany w rozwój firmy. To także świetna okazja do tego, by polepszyć stosunki z nimi oraz poprawić wizerunek przedsiębiorstwa. Kluczem podczas poszukiwania upominków świątecznych dla osób, z którymi łączą nas stosunki zawodowe, jest to, by prezenty nie były zobowiązujące. Najlepiej, gdy są to praktyczne, użyteczne produkty takie jak odzież firmowa z logo firmy.

Co najlepiej wybrać na świąteczny prezent dla pracowników?

Odzież z logo firmy, które znajduje się w dyskretnym miejscu, będzie świetnym wyborem na prezent. Ponieważ nie jest to coś, co pracownicy będą nosić w pracy, a raczej poza nią, wzory, kolory oraz kroje warto dopasować do aktualnych trendów. Wśród najczęściej wybieranych propozycji wymienia się koszule, koszulki firmowe T-shirt, bluzy, bezrękawniki oraz polary. Niektórzy decydują się również na wybór akcesoriów takich jak czapki, szaliki, rękawiczki, chusty czy kominy. Zapakowanie wybranego elementu garderoby w estetyczne i eleganckie pudełko pozwoli jeszcze bardziej cieszyć się z podarunku. Pamiętaj, że ładne opakowanie jest tak samo istotne, jak jego zawartość. W dużej mierze to właśnie ono wyraża nasz stosunek do osoby obdarowywanej.

Dlaczego odzież z logo firmy to świetny wybór?

Odzież z logo firmy pozwoli poczuć pracownikom rodzinny klimat, który panuje na terenie danego przedsiębiorstwa. Jeżeli na ubranie nadrukowane zostanie również np. imię konkretnej osoby, z pewnością będzie to jeszcze lepszy wybór, ponieważ każdy z pracowników poczuje się wyróżniony i doceniony. To nie będzie kolejny gadżet, który zajmie miejsce na półce w domu lub zostanie wyrzucony, a prawdziwie użyteczny prezent.

Jaki wybrać rodzaj odzieży na prezent świąteczny dla pracowników?

Najlepiej wybierać rzeczy w różnych rozmiarach, dopasowanych do osób w zespole lub zdecydować się np. na bluzy damskie i męskie w rozmiarach uniwersalnych o kroju oversize. Żeby odzież była chętnie noszona warto wybierać stonowane kolory takie jak czerń, beż, szarości czy biel. Logo lub grafika mogą być z kolei w barwach firmy, ale nie powinny zajmować zbyt wiele miejsca na ubraniu. W takim zastosowaniu świetnie sprawdzają się rzeczy typu basic.

Zalety posiadania odzieży firmowej

Odzież firmowa może być nie tylko prezentem, ale również sposobem na to, by pracownicy poczuli silniejszą więź z zespołem. Może być wykorzystywana na wycieczkach, spotkaniach i wyjazdach integracyjnych. Z pewnością wszyscy pracownicy z przyjemnością ubiorą swoją odzież firmową na wspólne wyjście na kręgle. Jeżeli tak się stanie, firma będzie mogła być reklamowana na zewnątrz – w ten sposób z jej logotypem zapozna się ogromna ilość osób znajdujących się w pobliżu. Jeżeli natomiast pracownicy będą zakładać odzież firmową do pracy, sprawią wrażenie o wiele bardziej zgranych. Będą prezentować się w sposób schludny oraz staną się wizytówką marki na zewnątrz.

O czym warto pamiętać, wybierając odzież firmową?

Aż 73% społeczeństwa deklaruje, że o wiele chętniej wybiera produkty marek, z którymi wcześniej miało styczność. Potwierdzają to nie tylko badania, w których pytano respondentów o to, w jaki sposób dokonują wyborów zakupowych, ale również eksperymenty dotyczące realnych zachowań podczas procesu kupna produktów. Ponadto ponad 50% osób mówi o tym, że ważne jest dla nich to, żeby marka reprezentowała podobne wartości do nich samych. Jeżeli na koszulce poruszymy aktualne problemy społeczne, umieszczając wybraną maksymę czy grafikę, osiągnięcie takiego efektu nie będzie trudne.

Wybierając odzież, nie szukajmy oszczędności. Powinna być ona wykonana solidnie, ponieważ będzie świadczyć o poziomie usług świadczonych w firmie, a także zaangażowaniu, jakie poświęca się produkcji tak ważnego elementu jak odzież z logo firmy. Co więcej, wydatki poniesione na zakup odzieży można bez obaw uznać za koszt uzyskania przychodów, pod warunkiem że produkt posiada charakterystyczne dla przedsiębiorstwa elementy takie jak kolory, nazwa firmy czy właśnie logotyp.

Zaufali nam

P.P.U.H. Ultrek
Urszula Łomnicka-Bołoz
Łomnica Zdrój 404
33-350 Piwniczna - Zdrój

NIP: 734-119-36-01
REGON: 490119980

tel.: 502 468 561
tel.: 18 446 40 15
fax: 18 446 40 15

Copyright $copy; Polary z nadrukiem | Polary z haftem | Polary z logo firmy| Bluzy firmowe

Zadzwoń: +48 502 468 561