Polary firmowe logo

Odzież robocza - oferta

Na co zwracać uwagę przy zakupie bezrękawników (kamizelek) dla pracowników?

Bezrękawniki stanowią jeden z elementów stroju roboczego w wielu firmach. Wykorzystuje się je zarówno w przedsiębiorstwach produkcyjnych, jak i w sklepach oraz przedsiębiorstwach prowadzących biura obsługi klienta. Dzięki nim pracownicy noszą taką samą odzież wierzchnią i budują spójny wizerunek firmy. Dodatkowo zapewniają wysoki stopień komfortu, gdyż nie ograniczają swobody ruchów i chronią przed chłodem. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, gdy szukasz bezrękawników dla pracowników Twojej firmy.

Wytrzymały materiał

W przypadku odzieży roboczej szczególnie ważną kwestią jest wytrzymałość. Ubrania powinny być przystosowane do pracy w ciężkich warunkach i częstego prania. W przeciwnym razie kamizelka ulegnie szybkiemu zniszczeniu i będzie wymagała wymiany na nową. Materiał powinien być przystosowany do warunków pracy, dlatego w przypadku prac fizycznych, dobrym wyborem są polarowe bezrękawniki. Trwała tkanina polarowa może być wielokrotnie prana, gdyż nie ma tendencji do mechacenia i pojawiania się innych uszkodzeń.

Kamizelki dla pracowników powinny uwzględniać również temperaturę i wilgotność w miejscu wykonywania obowiązków. Polar firmowy zapewnia komfort termiczny i jest jednocześnie lekki, dlatego dobrze sprawdza się jako dodatkowa izolacja ciała w chłodnych pomieszczeniach lub na zewnątrz budynków. Dodatkowo kamizelka z polaru nie wchłania wilgoci. Materiał pozostaje suchy, nawet gdy zakłada się go w chłodni lub innym, wilgotnym pomieszczeniu.

Kolorystyka spójna z identyfikacją wizualną marki

W przypadku odzieży roboczej coraz większe znaczenie ma identyfikacja wizualna. Pracownicy noszą odzież w spójnej kolorystyce i o tych samych wzorach, by wyróżnić się na tle konkurencji. Klienci od razu wiedzą, z jaką marką mają do czynienia, dzięki czemu szybko ją zapamiętują. Identyfikacja wizualna działa skutecznie w każdej branży, dlatego noszenie jednakowej odzieży przez wszystkich pracowników jest dobrym rozwiązaniem.

Spójność z identyfikacją wizualną marki można osiągnąć poprzez wręczenie pracownikom kamizelek w kolorystyce stosowanej przez markę. Odzież można dodatkowo oznakować za pomocą logo, by klienci mieli pewność, że kontaktują się z przedstawicielem danej marki. Kamizelki można zamawiać w wersji jednokolorowej lub wielokolorowej, jeśli marka stosuje w swoim logo więcej niż jeden kolor. Dzięki temu bez trudu dopasowuje się odzież roboczą do potrzeb konkretnej marki.

Szeroka rozmiarówka

Bezrękawniki firmowe powinny być dostępne w szerokiej rozmiarówce damskiej i męskiej. Niewielka różnorodność rozmiarów sprawia, że trudno jest dobrać pasującą odzież dla wszystkich zatrudnionych osób. Wybierając firmę, która wykona kamizelki dla pracowników, powinno się dokładnie sprawdzić, ile rozmiarów ubrań można w niej zamówić. Rozmiarówka powinna obejmować co najmniej rozmiary od XS do XXL. Dzięki temu bezrękawniki uda się dopasować zarówno na niskie i szczupłe kobiety, jak i na mężczyzn wysokich o mocnej budowie ciała.

Szeroka rozmiarówka powinna iść w parze z możliwością złożenia zamówienia na wykonanie dowolnej liczby kamizelek w każdym rozmiarze. Elastyczność w tej kwestii ułatwia firmie dbanie o spójność w kwestii ubioru roboczego dla wszystkich pracowników. Dzięki takiemu udogodnieniu pracodawca jest w stanie zakupić odzież dla wszystkich podwładnych jednocześnie, jak i kilka dodatkowych sztuk dla osób, które niedawno rozpoczęły pracę w firmie.

Praktyczne kamizelki dla pracowników fizycznych

Praca fizyczna wymaga zakładania wygodnej odzieży roboczej, która nie krępuje ruchów i jest praktyczna. Bezrękawnik powinien zapewniać komfort podczas prac wykończeniowych, budowlanych lub w zakładzie produkcyjnym. Jego krój powinien być luźny, jednak nie zbyt szeroki, by nie przeszkadzał w wykonywaniu obowiązków zawodowych. Kamizelka powinna być również odporna na kontakt z różnymi środkami chemicznymi, z których często korzysta się na budowach i podczas wykończenia mieszkań i innych budynków. Powinna cechować się również odpornością na uszkodzenia mechaniczne, by ograniczyć ryzyko przypadkowego rozerwania bezrękawnika w czasie pracy.

Praktyczne bezrękawniki robocze do pracy fizycznej powinny mieć kieszenie, w których zmieszczą się rzeczy osobiste i przedmioty przydatne w czasie wykonywania różnych zadań. Kieszenie na wysokości tułowia lub piersi bez trudu zmieszczą służbowy telefon, długopis, identyfikator oraz niewielkie narzędzia. Dzięki temu pracownik zawsze ma je pod ręką i może zrezygnować z noszenia saszetki i torebki. Dobrym wyborem są również bezrękawniki zapinane na praktyczny zamek.

Zaufali nam

P.P.U.H. Ultrek
Urszula Łomnicka-Bołoz
Łomnica Zdrój 404
33-350 Piwniczna - Zdrój

NIP: 734-119-36-01
REGON: 490119980

tel.: 502 468 561
tel.: 18 446 40 15
fax: 18 446 40 15

Copyright $copy; Polary z nadrukiem | Polary z haftem | Polary z logo firmy| Bluzy firmowe

Zadzwoń: +48 502 468 561