Polary firmowe logo

Odzież robocza - oferta

Na co zwracać uwagę przy zakupie odzieży roboczej dla pracowników?

oferta odzieży roboczej zdjęcie

👷🏽‍♀️Odzież roboczą dla pracowników projektuje się specjalnie po to, aby zapewniała ona nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo w różnych środowiskach pracy. Czym się kierować przy jej wyborze? Na jakie normy zwracać uwagę? Podpowiadamy w dzisiejszym artykule.

czytaj dalej

Jaki polar w góry? Bluzy polarowe idealne do pieszych wędrówek

polary w góry w naszym sklepie stacjonarnym w Łomnicy

Zastanawiasz się nad praktycznym gadżetem reklamowym bądź firmowym? Jeśli wiesz, że Twoi klienci lub pracownicy chętnie wędrują górskimi szlakami albo stawiają na trekking, polar w góry z logo Twojej firmy sprawdzi się znakomicie. Jakie bluzy polarowe do pieszych wycieczek sprawdzą się najlepiej? Na co musisz zwrócić uwagę?

czytaj dalej

Odzież z logo firmy – idealny prezent świąteczny dla pracowników

Prezenty świąteczne dla pracowników to sposób na to, żeby wyrazić wdzięczność za ich pracę oraz docenić wysiłek wkładany w rozwój firmy. To także świetna okazja do tego, by polepszyć stosunki z nimi oraz poprawić wizerunek przedsiębiorstwa. Kluczem podczas poszukiwania upominków świątecznych dla osób, z którymi łączą nas stosunki zawodowe, jest to, by prezenty nie były zobowiązujące. Najlepiej, gdy są to praktyczne, użyteczne produkty takie jak odzież firmowa z logo firmy.

czytaj dalej

Na co zwracać uwagę przy zakupie bezrękawników (kamizelek) dla pracowników?

Bezrękawniki stanowią jeden z elementów stroju roboczego w wielu firmach. Wykorzystuje się je zarówno w przedsiębiorstwach produkcyjnych, jak i w sklepach oraz przedsiębiorstwach prowadzących biura obsługi klienta. Dzięki nim pracownicy noszą taką samą odzież wierzchnią i budują spójny wizerunek firmy. Dodatkowo zapewniają wysoki stopień komfortu, gdyż nie ograniczają swobody ruchów i chronią przed chłodem. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, gdy szukasz bezrękawników dla pracowników Twojej firmy.

czytaj dalej

Metody znakowania odzieży firmowej i ich trwałość

Znakowanie odzieży to jeden ze sposobów na zachowanie spójności w zakresie identyfikacji wizualnej. Pracownicy noszą jednakową odzież roboczą z logo, dzięki czemu są lepiej rozpoznawani przez klientów. Ubranie ze znakiem marki sprawia również, że sama firma jest szybciej kojarzona przez grupę docelową, co zachęca do ponownego skorzystania z jej oferty. W celu przygotowania znakowanej odzieży firmowej, można posłużyć się kilkoma metodami nanoszenia logo na materiał. Które z nich warto wybrać i dlaczego? Oto najważniejsze cechy 5 metod znakowania odzieży firmowej.

czytaj dalej

Polary robocze – trwała i komfortowa odzież dla pracowników

Polar, a zasadzie Polartec®, to dzianina wykonana z polietylenu, a ściśle biorąc politereftalanu etylenu, znanego powszechnie pod nazwą PET. Polar to prawie idealny materiał do produkcji odzieży, ale także czapek, szalików, rękawic, a nawet pościeli, koców i śpiworów. Pojedyncze włókno polaru to miniaturowej średnicy rurka wypełniona powietrzem, dzięki czemu wykonana z niego dzianina posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne, zbliżone do wełny lub puchu. Jednak w odróżnieniu od tych materiałów, polar nie traci tych właściwości w przypadku zamoczenia. Podobnie jak polietylen, z którego jest wykonany, polar posiada właściwości hydrofobowe, co oznacza, że nie tylko nie wchłania wody, ale umożliwia też odparowanie potu. Polar skutecznie utrzymuje naturalną temperaturę nawet w ekstremalnych warunkach, a w dodatku reaguje na zmiany temperatury i wilgotności, co ma duży wpływ na komfort noszenia. Dzianina polarowa jest bardzo lekka i elastyczna, ale nie odkształca się. Jest też odporna na gniecenie i ścieranie, a w dodatku dość trudno ulega zabrudzeniu. Polar dobrze się układa, ale nie przylega do ciała i nie elektryzuje się. Bardzo istotną cechą polaru jest to, nie przyjmuje on zapachów z otoczenia. Polar jest bardzo łatwy w konserwacji: łatwo się pierze w pralce, nie odbarwia, a odpowiednio prany nie kurczy się i nie mechaci, szybko wysycha i nie wymaga prasowania.

czytaj dalej

Dlaczego odzież reklamowa to idealna wizytówka Twojej firmy?

odzież reklamowa - wizytówka firmy

Planując kampanię reklamową należy przede wszystkim uwzględnić skuteczność jej oddziaływania, która zapewni nie tylko zwrot wydatków poniesionych na reklamę, ale przede wszystkim przełoży się większe zyski osiągane przez firmę. W takiej sytuacji koszty reklamy nie są najważniejszym czynnikiem, a ważniejsza staje się atrakcyjność produktu reklamowego. Dokonując wyboru gadżetów reklamowych sugerujemy się jego popularnością na rynku lub oceniamy jego atrakcyjność podświadomie wybierając to, co sami, jako klienci chcielibyśmy otrzymać. Wybieramy więc kubki, długopisy, breloki traktując, zupełnie niesłusznie, zakup odzieży reklamowej jako ostateczność. A tymczasem wystarczy rozejrzeć się na ulicy lub nawet w pokoju w biurze, aby zauważyć, jak wiele osób nosi odzież reklamową, a jak mało używa drobnych gadżetów reklamowych.

czytaj dalej

Zaufali nam

P.P.U.H. Ultrek
Urszula Łomnicka-Bołoz
Łomnica Zdrój 404
33-350 Piwniczna - Zdrój

NIP: 734-119-36-01
REGON: 490119980

tel.: 502 468 561
tel.: 18 446 40 15
fax: 18 446 40 15

Copyright $copy; Polary z nadrukiem | Polary z haftem | Polary z logo firmy| Bluzy firmowe

Zadzwoń: +48 502 468 561